TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 8.747.348
AKTİF VAKA: 473.071
ÖLÜM: 76.404
İYİLEŞME: 8.274.277

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem 26 Ekim 2021

Tügva Temsilcisi AKP çocuğunun fotoğrafları sosyal medyada gündem oldu: Yanda şampanya, konsolda ad, plakada AKP

TÜGVA üyeleri son dönemde içeriden sızdırılan belgelerle kamu kurumlarına torpilli olarak girdikleri iddialarıyla tepki çekmeye devam ediyor. TÜGVA’nın İzmir Karşıyaka Temsilcisi Şahin Çetinalp’in değeri milyonları bulan araç paylaşımları, özel ‘AKP’ plakası ve aracındaki pahalı şampanya ile sosyal medyanın diline düştü.

Yüksek İstişare Kurulu’nda Bilal Erdoğan’ın görev yaptığı ve son dönemde içeriden sızdırılan belgelerle kamu kurumlarına torpilli olarak girdikleri iddialarıyla tepki çeken TÜGVA’nın İzmir Karşıyaka Temsilcisi Şahin Çetinalp’in özel plakası, birden çok ‘otomobil ve şampanyalı sosyal medya paylaşımları dikkat çekti.

Lüks otomobillerindec’AKP’ plakasını kullanan TÜGVA İzmir Karşıyaka temsilcisi Şahin Çetinalp, Karşıyaka’daki çalışmalarıyla tanınıyor. Çetinalp, ‘AKP’ plaka kullanmasını İnstagram hesabında “Canımız ya da malımız davamızdan değerli olsa bu plakayı kullanmayız” ifadeleriyle açıklıyor.

Çetinalp’in bir başka paylaşımında ise 2 AUDİ’nin olduğu görüldü. Çetinalp bu fotoğrafı ise “TBT’lerden bir gün” ifadesiyle paylaştı.

Çetinalp’in içerisinde Audi A5, BMW 3, PORSCHE Panamera ve Volvo XC90’ın da bulduğu ve değeri milyonları bulan araç paylaşımları ve mesajları şöyle:

Çetinalp’in bir başka paylaşımında lüks otomobilinin yan koltuğunda dünyanın en ünlü Fransız şampanyası Moet Chandon’un bulunması dikkat çekiyor.

Zenginliği dikkat çeken Çetinalp’in, AKP plakasını başka modelde bir arabasında da kullandığı görüldü. Çetinalp, konuya ilişkin bu kez de şöyle yazdı: “İzmir’de bu plakayı taşımak şereftir benim için.”

Çetinalp’in bir başka paylaşımında lüks otomobilinin yan koltuğunda dünyanın en ünlü Fransız şampanyası Moet Chandon’un bulunması dikkat çekiyor.