TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Magazin 16 Şubat 2021

Açıklamalarıyla Olay Yaratmıştı: MasterChef Barbaros’un Sevgilisi Ortaya Çıktı!

MasterChef Türkiye ikincisi Barbaros Yoloğlu, yazdıklarından dolayı cinsel tercihinin yanlış anlaşıldığını duyurdu. Barbaros’un kız arkadaşı ortaya çıktı….

MasterChef Türkiye ikincisi Barbaros Yoloğlu, yazdıklarından dolayı cinsel tercihinin yanlış anlaşıldığını duyurdu. Barbaros’un kız arkadaşı ortaya çıktı.

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef 2020’ye damga vuran, büyük finalde Serhat Doğramacı ile yarışan Barbaros Yoloğlu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla gündem oldu. Herkes cinsel yönelimini açıkladığını düşünürken Barbaros Yoloğlu yanlış anlaşıldığını söyledi.

14 Şubat’a özel paylaşım yapan Yoloğlu, ilk olarak şunları yazdı:

“Bu zamana kadar yakından uzaktan herkes nasıl davranmam gerektiğini nasıl düşünmem gerektiğini hatta nasıl sevmem gerektiğini öğretmişti bende öğrendiğimi zannetmişim.”

”Ama öyle bir şey oluyor ki bildiğim tüm doğrularla yanlışlarım birbirinin içinde denize düşen kar tanesi gibi eriyip kayboldu.”

“Aşk için tek renk verdiler çektiğimiz ve çektirdiğimiz tüm acılar o renk içindi. Benim aşkım rengarenk ve belki bir gün tüm renklerimizi elimizden aldığınızı düşünebilirsiniz.”

”Bizi fabrika bacalarından çıkan duman renginin içinde mahkum edip zehirlediğinizi düşünebilirsiniz ama her yağan yağmurun ve esen fırtınanın ardından doğuracağımız güneşte gökyüzünü gökkuşağı ile boyayacağız.”

Ardından bu yazdıklarının yanlış anlaşıldığını söyleyen Barbaros, bir bilgilendirme paylaşımı yaptı ve şunları yazdı:

Barbaros Yoloğlu’nun açıklamasının ardından kız arkadaşı Şule İdil Aydın da benzer bir yaparak sevgilisinin açıklamasını paylaştı. Yoloğlu ise sevgilisinin paylaşımına kalp koyarak desteğini belli etti.